Impact
Hjem  >> Om oss - Nyhetsbrev - Nyhetsbrev august 2011

IMPACT - Faglig påfyll innen rekruttering og utvikling Hvis du ikke kan lese denne e-posten, klikk her.

Hjemmeside | Tips en venn | Registrere | Avregistrere
Kundetilfredshet betyr alt

Langsiktige kunderelasjoner er det aller viktigste for oss, og mantraet i virksomheten er kundetilfredshet. Vi måler den grundig hvert eneste år, og anser måleresultatene som viktigere enn kundens omsetningsutvikling, forteller Lars Westvig, daglig leder hos James Walker Norge AS.

Han forteller at det norske datterselskapet til James Walker trenger mennesker med kunnskap til å finne gode tekniske løsninger sammen med kundene, samtidig som de har den nødvendige selvstendighet og motivasjon. Nå er en selgerleder, en salgsingeniør og en teknisk supportstilling på vei inn i selskapet. - De vil få utfordrende oppgaver i spennende markeder, og store muligheter i en bedriftskultur der trivsel står høyt på agendaen, sier Westvig.


Ikke overse denne personen

Drømmejobben er ledig, og du har allerede kommet gjennom første hinder; du er innkalt til jobbintervju. Før du møter den som kanskje blir din kommende sjef, møter du en annen person, som du absolutt ikke bør overse. Tvert i mot, personen rett innenfor døra har kanskje flere roller i organisasjonen enn du har tenkt over?


Verdifull test for utvikling av medarbeidere
Spennende stillinger i ulike bransjer

Butikksjef, Key Account Manager, nybilselger, regionleder, produktsjef, teknisk supportingeniør eller noe helt annet. Noen av stillingene fra i sommer er fremdeles ubesatt, og mange nye er kommet til.


IMPACT AS, Brynsengveien 2, 0667 Oslo, tlf:                23...       , faks: 23 06 70 51, e-post: firmapost@impact.no

Tips en venn Legg til i favoritter
  Skriv ut
Forside | Rekruttering | Ledige stillinger | Cv |Utvikling |Referanser |Om oss |Kontakt Oss IMPACT AS Brynsengveien 2 0667 Oslo tlf. 23 06 70 50 firmapost@impact.no
Webutvikling av::assist2net
W3C XHTML 1.0 W3C CSS Level 2
Impact Norwegian Swedish